Škoda Auto hledá pro své SAP kompetenční centrum zkušené IT odborníky na SAP, kteří budou dodávat služby pro VW koncern (VW, Audi, Seat, Porsche, Bentley). Nabízíme kariérní růst v rámci mezinárodního prostředí, kde vládne i work-life balance.
Lokalita: Praha nebo Mladá Boleslav
Co u nás budete dělat?
- Řídit organizaci a dodávky vývojových činností v oblasti SAP FICO, zejména pro systémy VW a Audi, což zahrnuje analýzu zákaznických požadavků, návrh a vývoj technického řešení, podporu jeho testování a zavádění do produkčního prostředí.
- Řídit spolupráci s ostatními odděleními ve VW IT a Škoda IT, s odpovědnými odděleními koncernu VW a externími dodavateli při dodávání řešení, včetně návrhu systému a rozhraní k souvisejícím systémům.
- Předkládat připomínky k návrhům obchodních funkcí systémů a navrhovat optimalizaci aplikací, systémů a procesů v rámci své oblasti působnosti.
- Podávat návrhy na minimalizaci IT rizik a prevenci v oblasti bezpečnosti dat a řídit jejich zavádění.
- Koordinovat ověřování funkčnosti, analyzovat a vyhodnocovat problémy zjištěné u dodaného řešení a řídit jejich nápravu.
- Sdílet informace. Předávat znalosti a zkušenosti členům týmu.
Co musíte znát, mít a umět?
- Vysokoškolské vzdělání
- AJ nebo NJ - úroveň B2 (pokročilá znalost)
- Odbornou praxi: 6 a více let
Co od nás můžete získat?
- Každý rok na vás čeká 13. mzda, jako poděkování za vaši dobrou práci.
- Vyplácíme každoroční bonusy na základě hospodářských výsledků společnosti. Protože když se daří nám, chceme, aby se dařilo i vám.
- Přispějeme vám na doplňkové penzijní spoření částkou 1900,- měsíčně.
- 5. týden dovolené je u nás standardem. Je už jen na vás, jestli pojedete k moři nebo na hory.
- Volné dny pro zvláštní příležitosti – svatba, stěhování, narození dítěte. Jsou chvíle, kdy práce může jít stranou.
- Pluxee karta, kterou můžete využít pro zpestření volného času. Dopřejte si lístky do divadla, nakupte si vitamíny pro posílení zdraví nebo si užijte relax v sauně/wellness. Možností je opravdu hodně.
- Multisport karta je vstupní bránou do světa sportu. S ní můžete každý den chodit cvičit úplně zdarma.
- V našich kancelářích se budete cítit skutečně dobře, jsou prostorné a moderně vybavené. Preferujete spíše práci z domova? Můžeme se domluvit na částečném home-officu.
- Volnější pracovní doba. Pracujeme 7,5 hodiny denně. Pevně určený čas je od 9.00 – 14.00. Pak už je jen na vás, jestli si raději přivstanete nebo budete pracovat déle do odpoledne.
- Výhodný zaměstnanecký pronájem vozu Škoda nebo slevu/bezúročnou zápůjčku na nový vůz.
Recommended positions
White collars
SAP Specialist (m/w)
Capital City of Prague White collarsData Migration & Archiving Specialist - JiVS / SAP (m/f)
Capital City of Prague White collarsSAP Developer (m/w)
Capital City of Prague White collarsSAP SD Consultant (m/w)
Capital City of PragueNot interested in any of our latest vacancies?
More than 5 vacancies are waiting for you to explore.